Nacházíte se zde: Úvod » O Pampeliška.cz

O nás


Společnost Régio vznikla v roce 1993 se zaměřením na oblast cestovního ruchu. Za dobu své činnosti se zařadila mezi nejvýznamnější české firmy zabývající se domácím cestovním ruchem s více než 55 tisíci ročně odbavenými klienty.

Společnost prošla bohatým vývojem od tradičního konceptu cestovní kanceláře prodávající pomocí tištěného katalogu a široké sítě prodejních míst (CK a CA v celé ČR), až po dnešní moderní způsob zprostředkovatelského prodeje na internetu.

V roce 2014 došlo k odštěpení internetové činnosti do samostatného podnikatelského subjektu Régio internet marketing s.r.o. Obchodní strategie se zaměřila na prodej ubytování a pobytů na webu v souladu s nejmodernějšími trendy, potřebami klientů a dynamicky se rozvíjejícím prostředím v oboru. Nabídka je zaměřena zejména na ubytování s vlastní dopravou v České republice, na Slovensku, ale i v dalších zemích střední a jižní Evropy (Rakousko, Maďarsko, Itálie, Chorvatsko).

Další významný pilíř činnosti společnosti představuje oblast jižní Moravy, kde původní firma Region, spol. s r.o. s pomocí svého zakázkového oddělení zajišťuje komplexní služby pro firemní a skupinovou klientelu, stejně jako specializovaný produkt pro individuální turisty a rodiny. Nabídka je podporována vlastními ubytovacími kapacitami pod značkou Régio Hotels ? Wine (hotelově zážitkový areál Bukovanský mlýn*** v Bukovanech, penzion Régio*** v Kyjově, hotel Buchlov*** v Buchlovicích) a dalšími úzce spolupracujícími hotely, Slováckou galerií vín, vlastními vinnými sklepy, prodejnou lidových výrobků s vinotékou, osobní přepravou, minigolfovým hřištěm, mlynářskou stájí, prodejnou cestovních služeb a dalšími doplňkovými činnostmi.

regio    regio    regio