Nacházíte se zde: Úvod » O Pampeliška.cz

O nás


Společnost Region, spol. s r.o. vznikla v r. 1993 se zaměřením na oblast cestovního ruchu. Za dobu své činnosti se zařadila mezi nejvýznamnější české firmy zabývající se domácím cestovním ruchem s více než 55 tisíci ročně odbavenými klienty.

Nejdůležitější částí firmy je internetová agentura Régio, která prošla bohatým vývojem od tradičního konceptu cestovní kanceláře prodávající pomocí tištěného katalogu a široké sítě prodejních míst (CK a CA v celé ČR), až po dnešní moderní způsob zprostředkovatelského prodeje na internetu. Od r. 2014 je obchodní strategie zaměřena na prodej ubytování a pobytů na webu v souladu s nejmodernějšími trendy, potřebami klientů a dynamicky se rozvíjejícím prostředím v tomto podnikání. Nabídka je zaměřena zejména na ubytování s vlastní dopravou v České republice, na Slovensku, ale i v dalších zemích střední a jižní Evropy (Rakousko, Maďarsko, Itálie, Chorvatsko).

Další významný pilíř činnosti společnosti představuje oblast jižní Moravy, kde firma s pomocí svého zakázkového oddělení zajištuje komplexní služby pro firemní a skupinovou klientelu, stejně jako specializovaný produkt pro individuální turisty a rodiny. Nabídka je podporována vlastními ubytovacími zařízeními (hotelově zážitkový areál Bukovanský mlýn*** v Bukovanech, penzion Régio*** v Kyjově, další úzce spolupracující hotely), vlastními vinnými sklepy, vinotékami, Lidovou jizbou, osobní přepravou, minigolfovým hřištěm, mlynářskou stájí, prodejnou cestovních služeb a dalšími doplňkovými činnostmi.

regio    regio    regio